ASTM C473 Alçı Panel Ürünlerinin Fiziksel Testleri için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM C473 Alçı Panel Ürünlerinin Fiziksel Testleri için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar ASTM C473 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, alçı panel ürünlerinin fiziksel testlerini kapsar.

ASTM C473 Alçı Panel Ürünlerinin Fiziksel Testleri için Standart Test Yöntemleri

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler, SI gram birimlerindeki numunelerin ağırlığı dışında standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu test yöntemlerinin metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Tablo ve şekillerde olanlar hariç, bu notlar ve dipnotlar, bu deney yöntemlerinin gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C473 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp