ASTM C480 Sandviç Konstrüksiyonların Eğilme Sünmesi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C480 Sandviç Konstrüksiyonların Eğilme Sünmesi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM C480 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, istenen herhangi bir sıcaklıkta eğilmede yüklenen düz sandviç yapıların sürünme özelliklerinin ve sürünme hızının belirlenmesini kapsar.

ASTM C480 Sandviç Konstrüksiyonların Eğilme Sünmesi için Standart Test Yöntemi

İzin verilen çekirdek malzeme formları, sürekli bağlanma yüzeylerine (balsa ağacı ve köpükler gibi) sahip olanların yanı sıra süreksiz bağlanma yüzeylerine (bal peteği gibi) sahip olanları içerir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C480 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp