ASTM C557 Testleri

ASTM Testleri

ASTM C557 Testleri

ASTM C557 duvar paneli ahşap çerçeveleme spesifikasyonu yapıştırıcı testi, alçı duvar panelinin arka yüzey kağıdını ahşap çerçeve elemanlarına yapıştırmak için tasarlanan yapıştırıcıların minimum performans standartlarını ve özelliklerini kapsar. Tüm kalınlıklardaki alçı duvar levhalarının uygulanması için kullanılan yapıştırıcı için test gereksinimleri ve test yöntemleri de ASTM C557 standardında belirtilmiştir. ASTM C557 spesifikasyonu, yapıştırıcıların kalitesini sağlamak için bir temel sağlar. ASTM C557 onaylı yapıştırıcı üzerinde sıkıştırma kesme testi, çekme testi, boşluk doldurma veya köprüleme özellikleri testi, donma-çözülme stabilite testi ve hızlandırılmış yapıştırıcı yaşlanması yapılmalıdır. ASTM C557 testleri, ürün performans belgelendirme ve kalite kontrol programları için uygundur ve genel halk, yapıştırıcı üreticileri, distribütörler, şartname hazırlayıcılar. Test uzmanlığımız ve modüler ürün tasarımımız sayesinde sizin için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olacağız.

ASTM C557 Testleri

Bu standart, alçı duvar levhasının arka yüzey kağıdını ahşap çerçeve elemanlarına yapıştırmak için tasarlanan yapıştırıcıların minimum performans standartlarını ve özelliklerini kapsar. Tüm kalınlıklardaki alçı duvar levhalarının uygulanmasında kullanılan yapıştırıcı için test gereksinimleri ve test yöntemleri de kapsanmaktadır.

Testler, ürün performans belgelendirme ve kalite kontrol programları için uygundur ve genel halk, yapıştırıcı üreticileri, distribütörler, şartname hazırlayıcılar, mimarlar, müteahhitler, test laboratuvarları ve diğer işletmeler ve profesyoneller için faydalı olabilir.

EUROLAB Laboratuvar ASTM C557 testlerini akredite olarak gerçekleştirmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp