ASTM C616 Kuvars Esaslı Boyut Taşı için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C616 Kuvars Esaslı Boyut Taşı için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C616 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, genel bina ve yapısal amaçlar için kuvars esaslı boyutlu taş seçimine uygun malzeme özelliklerini, fiziksel gereksinimleri ve numuneleri kapsar.

ASTM C616 Kuvars Esaslı Boyut Taşı için Standart Şartname

Kuvars esaslı boyutlu taş, testereyle kesilmiş, kesilmiş, bölünmüş veya başka bir şekilde tamamlanmış veya şekillendirilmiş taşları içerecek ve özellikle kalıplanmış, dökülmüş veya parçalardan oluşan yapay olarak birleştirilmiş birimleri ve ayrıca kırma ve kırılmış taşları hariç tutacaktır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C616 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp