ASTM C629 Arduvaz Ölçü Taşı için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C629 Arduvaz Ölçü Taşı için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C629 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, genel bina ve yapısal amaçlar için arduvaz seçimine uygun malzeme özelliklerini, fiziksel gereksinimleri ve numuneleri kapsar. Kayrak boyutlu taşların uygun seçimi ve kullanımı için Kılavuz C1242 ve C1528'e bakın.

ASTM C629 Arduvaz Ölçü Taşı için Standart Şartname

Boyut levhası, testereyle kesilmiş, kesilmiş, bölünmüş veya başka bir şekilde bitmiş veya şekillendirilmiş taşları içerecek ve özellikle kalıplanmış, dökülmüş veya parçalardan oluşan yapay olarak birleştirilmiş birimleri ve ayrıca kırma ve kırılmış taşları hariç tutacaktır.

Çatı kaplama levhası (bkz. Spesifikasyon C406/C406M ) ve endüstriyel kullanımlar için arduvaz hariçtir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C629 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp