ASTM C648 Seramik Karo Kırılma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C648 Seramik Karo Kırılma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM C648 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM C648'e göre:Bu test yöntemi, yüz alanı en az 1'de 2 (6,4 cm2 ) olan sırlı seramik duvar karosu, seramik mozaik karo, taş ocağı karosu ve kaldırım taşı karosunun kırılma mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C648 Seramik Karo Kırılma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde belirtilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C648 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp