ASTM C67 Tuğla ve Yapısal Kil Karo Numune Alma ve Test Etme için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM C67 Tuğla ve Yapısal Kil Karo Numune Alma ve Test Etme için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar, ASTM C67 test standardı kapsamında test ve uygunluk hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, tuğla ve yapısal kil karodan numune alma ve test etme prosedürlerini kapsar.

ASTM C67 Tuğla ve Yapısal Kil Karo Numune Alma ve Test Etme için Standart Test Yöntemleri

Her tür ünite için geçerli olmasa da testler, kopma modülü, basınç dayanımı, absorpsiyon, doyma katsayısı, donma ve çözülmenin etkisi, çiçeklenme, ilk absorpsiyon hızı ve ağırlık, boyut, eğrilme, uzunluk değişimi ve boşluğun belirlenmesini içerir.

Bu standardın metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu not ve dipnotlar standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C67 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp