ASTM C672 Buz Çözücü Kimyasallara Maruz Kalan Beton Yüzeylerin Ölçeklendirme Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C672 Buz Çözücü Kimyasallara Maruz Kalan Beton Yüzeylerin Ölçeklendirme Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C672 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, buz çözücü kimyasalların varlığında donma-çözülme döngülerine maruz kalan yatay bir beton yüzeyin kireçlenmeye karşı direncinin belirlenmesini kapsar. Görsel inceleme ile bu yüzey direncinin niteliksel olarak değerlendirilmesinde kullanılması amaçlanmıştır.

ASTM C672 Buz Çözücü Kimyasallara Maruz Kalan Beton Yüzeylerin Ölçeklendirme Direnci için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C672 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp