ASTM C674 Seramik Beyaz Eşya Malzemelerinin Eğilme Özellikleri için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM C674 Seramik Beyaz Eşya Malzemelerinin Eğilme Özellikleri için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar, ASTM C674 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, herhangi bir üretim yöntemiyle oluşturulmuş, pişmiş seramik beyaz eşya gövdelerinin kopma modülünün ve elastisite modülünün belirlenmesini kapsar ve hem sırlı hem de sırsız test numunelerine uygulanabilir.

ASTM C674 Seramik Beyaz Eşya Malzemelerinin Eğilme Özellikleri için Standart Test Yöntemleri

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. İnç-pound birimlerinin metrik eşdeğerleri yaklaşık olabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C674 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp