ASTM C704 Oda Sıcaklığında Refrakter Malzemelerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C704 Oda Sıcaklığında Refrakter Malzemelerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM C704 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, oda sıcaklığında refrakter tuğlanın bağıl aşınma direncinin belirlenmesini kapsar. Bu test yöntemi ayrıca dökülebilir refrakterlere ve plastik refrakterlere uygulanabilir.

ASTM C704 Oda Sıcaklığında Refrakter Malzemelerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

Değerler hem SI hem de inç-pound birimlerinde belirtildiğinde, birimler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistemi diğerinden bağımsız olarak kullanın. Birkaç değer, bir kural olarak ve sonuçların karşılaştırılmasına izin vermek için yalnızca SI birimlerinde belirtilir. Aşındırıcı ortam ağırlığı (gram), numune ağırlığı (gram), aşınma nedeniyle numune ağırlık kaybı (gram) ve sonuçta ortaya çıkan hacim kaybı (santimetre küp) dahildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C704 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp