ASTM C739 Selülozik Elyaf Gevşek Dolgulu Isı Yalıtımı için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C739 Selülozik Elyaf Gevşek Dolgulu Isı Yalıtımı için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar, ASTM C739 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, pnömatik ile −45 ila 90°C ortam sıcaklığı aralığında çatı katlarında veya konutlardaki kapalı alanlarda ve diğer çerçeveli binalarda kullanım için kimyasal olarak işlenmiş, geri dönüştürülmüş selülozik elyaf gevşek dolgu tipi ısı yalıtımının bileşimini ve fiziksel gerekliliklerini kapsar.

ASTM C739 Selülozik Elyaf Gevşek Dolgulu Isı Yalıtımı için Standart Şartname

Bu spesifikasyona uygun ürünler çeşitli yapılarda kullanılırken, özellikle ahşap kiriş, kiriş ve dikme konstrüksiyonuna uyarlanabilirler.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C739 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp