ASTM C779 Yatay Beton Yüzeylerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C779 Yatay Beton Yüzeylerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM C779 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, yatay beton yüzeylerin bağıl aşınma direncini belirlemek için üç prosedürü kapsar.

ASTM C779 Yatay Beton Yüzeylerin Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi

Prosedürler, uyguladıkları aşındırıcı kuvvetin türü ve derecesine göre farklılık gösterir ve karışım oranları, bitirme ve yüzey işleminden etkilenen betonun yüzey özelliklerindeki değişiklikleri belirlemede kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Belirli bir yüzeyden beklenebilecek hizmet süresinin nicel bir ölçümünü sağlamayı amaçlamazlar.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C779 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp