ASTM C79 Alçı Kaplama Levhası için Standart

ASTM Testleri

ASTM C79 Alçı Kaplama Levhası için Standart

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C79 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, binalarda mantolama olarak kullanılmak üzere tasarlanmış, suya dayanıklı çekirdekli alçı kaplamayı kapsar.

ASTM C79 Alçı Kaplama Levhası için Standart

Standart C 1280, alçı kaplama levhası için uygulama prosedürlerini içerir.

İnç-pound veya SI (metrik) birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler birbirinden bağımsız olarak kullanılacaktır.

İki sistemden alınan değerler birleştirilemez.

EUROLAB, üreticilere ASTM C79 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp