ASTM C800 Fiber Cam Battaniye Yalıtımı için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C800 Fiber Cam Battaniye Yalıtımı için Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM C800 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, uçak uygulamalarında 700°F'ye (370°C) kadar kullanım için cam elyaf battaniye termal ve akustik yalıtımın bileşimini, boyutunu, boyutlarını ve fiziksel özelliklerini kapsar.

ASTM C800 Fiber Cam Battaniye Yalıtımı için Standart Test

Özel uygulamalar için, tedarikçi ve alıcı arasında maksimum sıcaklık üzerinde anlaşmaya varılacaktır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C800 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp