ASTM C832 Yük Altında Refrakterlerin Termal Genleşmesini ve Sürünmesini Ölçmek için Test

ASTM Testleri

ASTM C832 Yük Altında Refrakterlerin Termal Genleşmesini ve Sürünmesini Ölçmek için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C832 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, ısıtılırken ve yüksek sıcaklıklarda tutulurken basınç gerilimine maruz kalan refrakter numunelerin lineer değişiminin ölçülmesi prosedürünü kapsar.

ASTM C832 Yük Altında Refrakterlerin Termal Genleşmesini ve Sürünmesini Ölçmek için Test

Bu test yöntemi, uygun atmosferik kontrol kullanılmadığı sürece mukavemeti zift veya karbonlu bağlara bağlı olan malzemelere uygulanmaz .

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C832 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp