ASTM C882 Betonla Kullanılan Epoksi-Reçine Sistemlerinin Bağ Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM C882 Betonla Kullanılan Epoksi-Reçine Sistemlerinin Bağ Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C882 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,portland-çimento betonu ile kullanım için epoksi-reçine-bazlı bağlama sistemlerinin bağ mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C882 Betonla Kullanılan Epoksi-Reçine Sistemlerinin Bağ Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi, sertleşmiş betonun sertleştirilmiş veya yeni karıştırılmış betona bağlanmasını kapsar.

İnç-pound birimlerinde veya SI birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, bu test yöntemiyle uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.Bölüm'de özel bir tehlike ifadesi verilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C882 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp