ASTM C885 Sonik Rezonans ile Young Refrakter Şekillerin Modülü için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C885 Sonik Rezonans ile Young Refrakter Şekillerin Modülü için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C885 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, oda sıcaklığında dikdörtgen refrakter tuğla veya dikdörtgen şekilli monolitlerin eğilme (enine) titreşim modundaki rezonans frekansını ölçmek için bir prosedürü kapsar. Young modülü şeklin rezonans frekansından, kütlesinden (ağırlığı) ve boyutlarından hesaplanır.

ASTM C885 Sonik Rezonans ile Young Refrakter Şekillerin Modülü için Standart Test Yöntemi

SI birimi olmasına rağmen, aynı zamanda bir inç-pound birimi olan saniyeden türetilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C885 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp