ASTM C900 Sertleşmiş Betonun Çekme Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM C900 Sertleşmiş Betonun Çekme Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C900 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir beton test numunesinden veya yapısından gömülü bir metal eki ve bağlı beton parçasını çekmek için gereken kuvvetin ölçülmesiyle sertleşmiş betonun sıyrılma mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C900 Sertleşmiş Betonun Çekme Mukavemeti için Test

Ek parça ya taze betona dökülür ya da sertleşmiş betona monte edilir. Bu test yöntemi, diğer mukavemet özelliklerini tahmin etmek için istatistiksel prosedürler sağlamaz.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu test yöntemine başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu test yönteminin metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu notlar ve dipnotlar (tablo ve şekillerde olanlar hariç) bu deney yönteminin gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C900 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp