ASTM C906 Sıcak Uygulanan Sızdırmazlık Maddelerinin T-Soyma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM C906 Sıcak Uygulanan Sızdırmazlık Maddelerinin T-Soyma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C906 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,T-tipi konfigürasyonun esnek metal alt tabakaları arasına monte edildiğinde, bundan sonra dolgu macunu olarak anılacak olan, sıcak uygulanan bir dolgu macununun sıyrılma mukavemetini belirlemek için bir laboratuvar prosedürünü kapsar.

ASTM C906 Sıcak Uygulanan Sızdırmazlık Maddelerinin T-Soyma Mukavemeti için Test

Ayrıca, dolgu macununun test edilen yüzeylere yapışması hakkında bilgi sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart için yetkili olan komite, benzer bir ISO standardından haberdar değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C906 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp