ASTM C947 İnce Kesitli Cam Elyaf Takviyeli Betonun Eğilme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM C947 İnce Kesitli Cam Elyaf Takviyeli Betonun Eğilme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C947 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,üçüncü nokta yüklemesi kullanılarak 1,0 inç (25,4 mm) veya daha az derinlikte basit bir kiriş kullanılarak cam elyafla güçlendirilmiş beton bölümlerin eğilmedeki nihai eğilme dayanımının ve akma dayanımının belirlenmesini kapsar.

ASTM C947 İnce Kesitli Cam Elyaf Takviyeli Betonun Eğilme Özellikleri için Test

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C947 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp