ASTM C961 Mastiklerin Bindirme Kesme Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM C961 Mastiklerin Bindirme Kesme Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C961 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,dolgu macunlarının bindirme kesme mukavemetini belirlemek için bir laboratuvar prosedürünü kapsar. Ayrıca, sızdırmazlık maddelerinin test edilen alt tabakalara yapışması hakkında bilgi sağlar.

ASTM C961 Mastiklerin Bindirme Kesme Mukavemeti için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standardın yargı yetkisine sahip alt komite, benzer veya eşdeğer herhangi bir ISO standardından haberdar değildir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C961 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp