ASTM D1045 Plastiklerde Kullanılan Plastifiyanların Numune Alma için Test

ASTM Testleri

ASTM D1045 Plastiklerde Kullanılan Plastifiyanların Numune Alma için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1045 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,plastiklerin birleştirilmesinde kullanılan sıvı plastikleştiricilerin örneklenmesini ve test edilmesini kapsar.

ASTM D1045 Plastiklerde Kullanılan Plastifiyanların Numune Alma için Test

Asit sayısı, ester içeriği, özgül ağırlık, renk, kırılma indisi ve su içeriği belirlenir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. Özel tehlike bilgileri Bölüm 5'te verilmiştir .

EUROLAB, üreticilere ASTM D1045 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp