ASTM D1050 Kauçuk Yalıtım Hattı Hortumu için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D1050 Kauçuk Yalıtım Hattı Hortumu için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1050 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, çalışanların elektrik yüklü iletkenlerle kazara temastan korunması için taşınabilir bir koruyucu cihaz olarak kullanım için kauçuk yalıtkan hat hortumunun kabul testini kapsar.

ASTM D1050 Kauçuk Yalıtım Hattı Hortumu için Standart Şartname

Ozona dayanıklı Tip I ve ozona dayanıklı Tip II ve Tip III olmak üzere iki tip hat hortumu sağlanır ve belirlenir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1050 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp