ASTM D1054 Goodyear-Healey Rebound Sarkaç Kullanarak Kauçuk Özellik için Test

ASTM Testleri

ASTM D1054 Goodyear-Healey Rebound Sarkaç Kullanarak Kauçuk Özellik için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1054 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, Goodyear-Healey geri tepme sarkaç vasıtasıyla kauçuğun darbe direncinin ve nüfuzunun belirlenmesini kapsar.

ASTM D1054 Goodyear-Healey Rebound Sarkaç Kullanarak Kauçuk Özellik için Test

Bu yöntemde kullanılan kauçuk terimi, termoplastik elastomerler, vulkanize (termoset) kauçuk, elastomerik malzemeler ve hücresel malzemeler olarak sınıflandırılan maddelere atıfta bulunur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır. SI'da belirtilen boyutların çoğu, 1975 Metrik Dönüşüm Yasası'ndan önce var olan enstrümantasyon, uygulama ve prosedürleri barındırmak için ABD Geleneksel Sisteminden doğrudan dönüşümlerdir.

Kütle, kuvvet, yön, sıcaklık veya boyutun belirlenmesi için kullanılan tüm malzemeler, aletler veya ekipman, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü veya doğada paralel olarak uluslararası kabul görmüş diğer kuruluşlara göre izlenebilirliğe sahip olacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1054 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp