ASTM D1055 Esnek Hücresel Malzemeler için Test

ASTM Testleri

ASTM D1055 Esnek Hücresel Malzemeler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1055 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,lateks köpük kauçuklar olarak bilinen esnek hücresel kauçuk ürünler için geçerlidir, ancak sünger ve genleştirilmiş kauçuklar için geçerli değildir.

ASTM D1055 Esnek Hücresel Malzemeler için Test

İmalatlarında kullanılan temel malzeme, tek başına veya kombinasyon halinde doğal kauçuk, geri kazanılmış kauçuk, sentetik kauçuk olacaktır. Bu genel spesifikasyonların hükümleri ile belirli bir ürün için ayrıntılı spesifikasyonların veya test yöntemlerinin hükümleri arasında çelişki olması durumunda, ikincisi öncelikli olacaktır. Hücresel kauçuk ürünleri test etme yöntemlerine yapılan atıflar, spesifik olarak istenen testi veya testleri belirtmelidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1055 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp