ASTM D1062 Metal-Metal Yapıştırıcı Bağların Yarılma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D1062 Metal-Metal Yapıştırıcı Bağların Yarılma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1062 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,belirtilen hazırlama ve test koşulları altında standart şekilli metal numuneler üzerinde test edildiğinde yapışkan bağların karşılaştırmalı ayrılma özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D1062 Metal-Metal Yapıştırıcı Bağların Yarılma Mukavemeti için Test

Ayrıca, herhangi bir belirli yüzey işlemine sahip diğer metalik malzemelerle kullanılan yapıştırıcıları karşılaştırmak için de kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1062 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp