ASTM D1074 Asfalt Karışımlarının Basınç Dayanımı için Test

ASTM Testleri

ASTM D1074 Asfalt Karışımlarının Basınç Dayanımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1074 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,sıkıştırılmış asfalt karışımlarının basınç dayanımını ölçmek için bir yöntem sağlar.

ASTM D1074 Asfalt Karışımlarının Basınç Dayanımı için Test

Laboratuvarda tartılan, yığın haline getirilen, karıştırılan ve üretilen numunelerin yanı sıra sıcak karışım tesisinde üretilen karışımlar için kullanım içindir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standardın metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu not ve dipnotlar (tablo ve şekillerde olanlar hariç) standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1074 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp