ASTM D1078 Uçucu Organik Sıvıların Damıtma Aralığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1078 Uçucu Organik Sıvıların Damıtma Aralığı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D1078 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, damıtma işlemi sırasında kimyasal olarak stabil olan 30 ile 350C arasında kaynayan sıvıların damıtma aralığının manuel veya otomatik damıtma prosedürleri ile belirlenmesini kapsar.

ASTM D1078 Uçucu Organik Sıvıların Damıtma Aralığı için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, hidrokarbonlar, oksijenli bileşikler, kimyasal ara ürünler ve bunların karışımları gibi organik sıvılara uygulanabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1078 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp