ASTM D1084 Yapıştırıcıların Viskozitesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D1084 Yapıştırıcıların Viskozitesi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1084 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, serbest akışlı yapıştırıcıların viskozitesinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D1084 Yapıştırıcıların Viskozitesi için Standart Test

Bu test yönteminin kendiliğinden yayılan yapıştırıcılarla sınırlandırılması, viskozitesi karıştırma hızının ve yapıştırıcının önceki geçmişinin bir fonksiyonu olan tiksotropik ve plastik malzemeleri ortadan kaldırır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1084 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp