ASTM D1101 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Yapısal Lamine Ahşap Ürünler için Test

ASTM Testleri

ASTM D1101 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Yapısal Lamine Ahşap Ürünler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1101 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,dış hizmet için amaçlanan yapısal lamine ahşap elemanların katmanlara ayrılmaya karşı direncini ölçmek için hızlandırılmış bir aracı kapsar.

ASTM D1101 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Yapısal Lamine Ahşap Ürünler için Test

Bu test yöntemleri, Spesifikasyon D2559'daki daha ciddi delaminasyon direnci testinin yerine geçme veya ikame olarak tasarlanmamıştır .

İki test yöntemi dahildir. Test yönteminin seçimi, testin amacına ve tamamlanması için uygun zamana bağlıdır.

Test Yöntemi A— Bu testin tamamlanması 3 gün sürer ve yapıştırıcıların ve imalat tekniklerinin ve ekipmanın dış hizmet için yeterli bağlantıların üretimi için uygunluğunu belirlemek için bir yöntemdir.

Test Yöntemi B— Bu test yaklaşık 12 1/2 saat gerektirir. (Aşırı delaminasyon meydana gelirse, döngü tekrarlanır). Yapıştırıcı bağlantı kalitesini incelemek için yapılan kalite kontrol tipi bir testtir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1101 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp