ASTM D1119 Motor Soğutma Sıvılarının Yüzde Kül İçeriği için Test

ASTM Testleri

ASTM D1119 Motor Soğutma Sıvılarının Yüzde Kül İçeriği için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1119 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, ticari motor soğutma sıvılarının ve paslanma önleyicilerin, ambalajlı olarak veya kullanımdan sonra ateşlenmesinden sonra kül içeriğinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D1119 Motor Soğutma Sıvılarının Yüzde Kül İçeriği için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1119 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp