ASTM D1122 Motor Soğutma Sıvılarının Yoğunluğu veya Bağıl Yoğunluğu için Test

ASTM Testleri

ASTM D1122 Motor Soğutma Sıvılarının Yoğunluğu veya Bağıl Yoğunluğu için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1122 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, glikollerin, gliserin, ısı transfer sıvılarının, motor soğutma sıvısı konsantrelerinin ve sulu motor soğutma sıvılarının bağıl yoğunluğunun belirlenmesini kapsar.

ASTM D1122 Motor Soğutma Sıvılarının Yoğunluğu veya Bağıl Yoğunluğu için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1122 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp