ASTM D1151 Yapıştırıcı Bağlar Üzerinde Nem ve Sıcaklığın Etkisi için Test

ASTM Testleri

ASTM D1151 Yapıştırıcı Bağlar Üzerinde Nem ve Sıcaklığın Etkisi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1151 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, belirli nem ve sıcaklık koşullarında sürekli maruz kalmaya maruz kaldığında yapışkan bağların performansını belirlemek için koşulları tanımlar.

ASTM D1151 Yapıştırıcı Bağlar Üzerinde Nem ve Sıcaklığın Etkisi için Test

Performans, orijinal mukavemete maruz kaldıktan sonra kalan mukavemet oranına dayalı bir yüzde olarak ifade edilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1151 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp