ASTM D1184 Yapıştırılmış Lamine Montajların Eğilme Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D1184 Yapıştırılmış Lamine Montajların Eğilme Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1184 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,şekilli numuneler ile ve tanımlanmış ön işlem, sıcaklık, bağıl nem ve test tekniği koşulları altında eğilme gerilmelerine maruz kaldıklarında metal veya ahşap yapıştırıcıyla birleştirilmiş düzeneklerin karşılaştırmalı özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D1184 Yapıştırılmış Lamine Montajların Eğilme Mukavemeti için Test

Test numunesi ve test tekniği, eğilme özellikleri için diğer ASTM test yöntemlerinde yapıldığı gibi kesme stresini minimuma indirmek yerine, yük uygulandığında test parçasının laminaları arasında büyük bir kesme kuvveti oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bu yöntem, rijit olmayan yapıştırıcılarla yapılan montajlara uygulanmaz. Elde edilen veriler tasarım çalışması için uygun değildir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1184 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp