ASTM D1195 Havaalanı ve Otoyol Kaplamaları - Statik Plaka Yükü Testleri

ASTM Testleri

ASTM D1195 Havaalanı ve Otoyol Kaplamaları - Statik Plaka Yükü Testleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D1195 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, kompakt durumda veya doğal durumda, alt zeminler ve sıkıştırılmış kaplama bileşenleri üzerinde tekrarlayan statik plaka yükü deneyleri yapmak için bir prosedürü kapsar.

ASTM D1195 Havaalanı ve Otoyol Kaplamaları - Statik Plaka Yükü Testleri

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle her sistem birbirinden bağımsız olarak kullanılacaktır. İki sistemden alınan değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1195 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp