ASTM D120 Kauçuk Yalıtım Eldivenler için Standart

ASTM Testleri

ASTM D120 Kauçuk Yalıtım Eldivenler için Standart

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D120 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, işçilerin elektrik çarpmasından korunması için kauçuk yalıtım eldivenlerinin imalatını ve test edilmesini kapsar.

ASTM D120 Kauçuk Yalıtım Eldivenler için Standart

İki tip eldiven sağlanır ve ozona dayanıklı olmayan Tip I ve ozona dayanıklı Tip II olarak belirlenir. Elektriksel özellikleri farklı olan altı eldiven sınıfı sağlanmıştır.

Elektrik yalıtım eldivenleri, elektrik yaralanmalarına ve ölümlere karşı önemli bir koruma ekipmanıdır. Ancak bu eldivenlerin işlevsellik bakımından test edilmiş olması ve uluslararası standartlara uygun üretilmiş olması gerekmektedir. Herşeyden önde eldivenin tipi, personelin yaptığı işle uyumlu olmalıdır. Personel tarafından taşınan elektrik ünitelerinin voltajı da eldiven seçiminde önemli bir parametredir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D120 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp