ASTM D1209 Berrak Sıvıların Rengi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1209 Berrak Sıvıların Rengi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D1209 test standardı kapsamında test ve uygunluk hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, esasen açık renkli sıvıların renginin görsel ölçümü için bir prosedürü açıklar.

ASTM D1209 Berrak Sıvıların Rengi için Standart Test Yöntemi

Yalnızca, mevcut renk üreten gövdelerin, kullanılan platin-kobalt renk standartlarıyla hemen hemen aynı ışık absorpsiyon özelliklerine sahip olduğu malzemelere uygulanabilir.

Bu deney yöntemi kullanılarak gözlenen veya hesaplanan bir değerin ilgili şartnamelere uygunluğunu belirlemek amacıyla, deney sonuçları, şartname limitini ifade etmek için kullanılan son sağ basamakta "en yakın birime" yuvarlanmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1209 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp