ASTM D1239 Plastik Filmlerin Kimyasallarla Ekstraksiyona Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D1239 Plastik Filmlerin Kimyasallarla Ekstraksiyona Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1239 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, plastik filmlerin kimyasallara karşı direncine yönelik bu test yöntemi, kimyasallara daldırıldıktan sonra filmin ağırlık kaybının ölçümünü kapsar.

ASTM D1239 Plastik Filmlerin Kimyasallarla Ekstraksiyona Direnci için Test

Film, Terminology D883'e göre 0,25 mm'den (0,010 inç) fazla olmayan nominal kalınlığa sahip tabaka olarak tanımlanır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Diğer birimlerde belirtilen değerler sadece bilgi amaçlı verilen nominal değerlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1239 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp