ASTM D1275 Elektrik Yalıtım Sıvılarında Aşındırıcı Kükürt için Test

ASTM Testleri

ASTM D1275 Elektrik Yalıtım Sıvılarında Aşındırıcı Kükürt için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1275 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, elektriksel yalıtkan sıvılarda aşındırıcı kükürt bileşiklerinin (hem inorganik hem de organik) tespitini açıklar.

ASTM D1275 Elektrik Yalıtım Sıvılarında Aşındırıcı Kükürt için Test

Yeni ve hizmet içi yalıtım sıvıları, belirli kullanım koşullarında korozyona neden olan elementel kükürt veya kükürt bileşikleri veya her ikisini içerebilir. Bu test yöntemi, bakır veya gümüşü önceden belirlenmiş koşullar altında bir yalıtkan sıvı ile temasa tabi tutarak serbest (elementel) kükürt ve aşındırıcı kükürt bileşiklerinin varlığını veya oluşturma eğilimini tespit etmek için tasarlanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. İnç-pound birimleri bilgi amaçlı dahil edilmiştir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1275 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp