ASTM D128 Yağlama Gresinin Analizi için Test

ASTM Testleri

ASTM D128 Yağlama Gresinin Analizi için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D128 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart, esas olarak petrol yağı ve sabundan oluşan geleneksel tipteki gresleri kapsar.

ASTM D128 Yağlama Gresinin Analizi için Test

Belirlenebilen bileşenler sabun, sabunlaşmayan maddeler (petrol yağı vb.), su, serbest alkalinite, serbest yağ asidi, yağ, gliserin ve çözünmeyen maddelerdir.

Burada açıklanan test yöntemlerinden herhangi biri, duruma göre tekniklerin uygun uyarlamalarını da yapabilen deneyimli bir gres analisti tarafından en iyi şekilde kullanılır.

Bu test yöntemi, esas olarak suda çözünmeyen koyulaştırıcılar içeren greslere uygulama için tasarlanmıştır.n -heksan ve petrol dışı akışkanlar veya sabun olmayan tip kalınlaştırıcılar veya her ikisi gibi bileşenlerin mevcudiyeti nedeniyle geleneksel yöntemlerle analiz edilemeyen greslere. Bazı durumlarda, bu bileşenler güçlü asit veya alkali çözeltilerle reaksiyona girebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D128 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp