ASTM D1329 Kauçuk Özelliğini Değerlendirmek için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1329 Kauçuk Özelliğini Değerlendirmek için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1329 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kristalleşme etkilerinin hızlı değerlendirilmesi ve kauçuğun viskoelastik özelliklerinin karşılaştırılması için bir sıcaklık geri çekme prosedürünü tanımlar ve düşük sıcaklıklarda kauçuk benzeri malzemelerdir.

ASTM D1329 Kauçuk Özelliğini Değerlendirmek için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, düşük sıcaklıkta hizmet için uygun malzemelerin seçiminde diğer düşük sıcaklık testleriyle birlikte kullanıldığında yararlıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1329 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp