ASTM D1404 Yağlama Gresinde Zararlı Parçacıkların Tahmini için Test

ASTM Testleri

ASTM D1404 Yağlama Gresinde Zararlı Parçacıkların Tahmini için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D1404 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,yağlama gresindeki zararlı parçacıkların tespiti ve tahmini için bir prosedürü kapsar.

ASTM D1404 Yağlama Gresinde Zararlı Parçacıkların Tahmini için Test

Bu test yöntemi, tüm yağlama greslerine uygulanabilir. Diğer yarı katı veya viskoz malzemeleri test etmek için de kullanılabilir. Grafit ve molibden disülfür gibi gres dolgu maddeleri, önce zararlı parçacıklar içermediği bilinen petrolatum veya gresle karıştırılarak aşındırıcı kirleticiler için test edilebilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1404 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp