ASTM D1415 Kauçuk Özelliği için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1415 Kauçuk Özelliği için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1415 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,vulkanize veya termoplastik kauçuğun sertliğini ölçmek için bir prosedürü kapsar.

ASTM D1415 Kauçuk Özelliği için Standart Test Yöntemi

Sertlik, kauçukla iki temas koşulu altında belirli bir boyuttaki topun nüfuz etme derinliğindeki farkla elde edilir:

Küçük bir başlangıç kuvveti ve
Çok daha büyük bir nihai kuvvet ile. Diferansiyel penetrasyon belirli bir zamanda alınır ve bir sertlik ölçeği değerine dönüştürülür.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1415 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp