ASTM D143 Küçük Şeffaf Kereste Numuneleri için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D143 Küçük Şeffaf Kereste Numuneleri için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D143 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, küçük şeffaf numunelerin test edilmesiyle ahşabın çeşitli mukavemetinin ve ilgili özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D143 Küçük Şeffaf Kereste Numuneleri için Standart Test

Bu test yöntemleri, farklı mekanik ve fiziksel özellikleri değerlendirmek, numune boyutu, nem içeriği, sıcaklık ve yükleme hızı gibi faktörleri kontrol etmek için prosedürleri temsil eder.

Numune alma ve materyalin toplanması, Uygulama D5536'da tartışılmaktadır. Kayıtların sistemleştirilmesinde araştırmacıya yardımcı olan örnek veriler, hesaplama sayfaları ve kartlar dahil edilmiştir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir. Bir ağırlık reçete edildiğinde, temel inç-pound ağırlık birimi (lbf) ve temel SI kütle birimi (Kg) belirtilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D143 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp