ASTM D1568 Alkilbenzen Sülfonatların Numune Alma ve Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D1568 Alkilbenzen Sülfonatların Numune Alma ve Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1568 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, macun, toz veya sıvı deterjan alkilbenzen sülfonatların örneklenmesini ve kimyasal analizini kapsar.

ASTM D1568 Alkilbenzen Sülfonatların Numune Alma ve Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

Satıcı, numune alma sırasında temsil edilme seçeneğine sahip olacak ve talep ettiğinde bir kopya numune verilecektir.

Gerekli aparat, uygun yollarla ısıtılan ve bir sifon içine boşaltılan ve şişeye bağlanan bir geri akış kondansatörü ile donatılmış bir cam şişeden oluşacaktır. Sifon ile kondansatör ve şişe arasındaki bağlantılar, değiştirilebilir toprak bağlantıları olacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1568 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp