ASTM D1590 Suyun Yüzey Gerilimi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1590 Suyun Yüzey Gerilimi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1590 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, su ve atık suyun yüzey geriliminin nicel ölçümünü kapsar. Test yöntemi, halka yöntemiyle enstrümantal ölçüme dayanır ve en kesin ve doğru tespiti sunar.

ASTM D1590 Suyun Yüzey Gerilimi için Standart Test Yöntemi

Bu test yönteminin, yüzey gerilimi ile yüzey aktif maddelerin konsantrasyonu arasında herhangi bir doğrudan ilişki göstermesi amaçlanmamıştır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1590 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp