ASTM D1593 Sert Olmayan Vinil Klorür Plastik Film ve Kaplama için Test

ASTM Testleri

ASTM D1593 Sert Olmayan Vinil Klorür Plastik Film ve Kaplama için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1593 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,sert olmayan, desteklenmemiş vinil klorür plastik filmi ve bileşimin reçine kısmının en az %90 vinil klorür içerdiği tabakaları kapsar.

ASTM D1593 Sert Olmayan Vinil Klorür Plastik Film ve Kaplama için Test

Kalan %10, vinil klorür ile kopolimerize edilmiş bir veya daha fazla monomer içerebilir veya poli(vinil klorür) veya bunların kopolimerleri ile mekanik olarak harmanlanmış başka reçinelerden oluşabilir.

Burada kapsanan vinil klorür plastik film ve kaplama, film için 0,075 ila 0,25 mm (3 ila 10 mil) ve kaplama için 0,25 mm'den daha kalın olacaktır. Film ve kaplama, bu spesifikasyonun gerekliliklerini karşılamak için gerekli stabilizatörleri ve plastikleştiricileri içerecektir.

Bu spesifikasyon, düz, baskılı, kabartmalı veya başka bir şekilde yüzeyi işlenmiş şeffaf, yarı saydam veya opak film ve tabakaları kapsar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1593 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp