ASTM D1742 Depolama Sırasında Yağlayıcı Gresten Yağın Ayrılması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1742 Depolama Sırasında Yağlayıcı Gresten Yağın Ayrılması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1742 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, hem normal olarak doldurulmuş hem de kısmen doldurulmuş kaplarda depolama sırasında bir yağlama gresinin yağı ayırma eğiliminin belirlenmesini kapsar.

ASTM D1742 Depolama Sırasında Yağlayıcı Gresten Yağın Ayrılması için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, NLGI No. 1 kalitesinden daha yumuşak gresler için uygun değildir.

Tüm boyutlar milimetre (inç) cinsindendir. Aksi belirtilmedikçe, 2 basamaklı ondalık için toleranslar ±0,51 mm (0,02 inç)'dir. Aksi belirtilmedikçe, toleranslar 3 basamaklı ondalık sayılar için ±0,127 mm'dir (0,005 inç).

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1742 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp