ASTM D1746 Plastik Kaplamaların Şeffaflığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1746 Plastik Kaplamaların Şeffaflığı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D1746 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, plastik kaplamanın şeffaflığının düzenli geçirgenlik cinsinden ölçülmesini kapsar.

ASTM D1746 Plastik Kaplamaların Şeffaflığı için Standart Test Yöntemi

Herhangi bir yarı saydam veya şeffaf malzemeye genel olarak uygulanabilir olmasına rağmen, esas olarak, nominal olarak şeffaf ve renksiz ince tabaka ile kullanılması amaçlanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1746 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp