ASTM D1748 Nem Kabininde Metal Koruyucularla Pas Koruması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1748 Nem Kabininde Metal Koruyucularla Pas Koruması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1748 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, yüksek nem koşulları altında metal koruyucuların pas önleyici özelliklerinin değerlendirilmesini kapsar.

ASTM D1748 Nem Kabininde Metal Koruyucularla Pas Koruması için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler, test cihazlarının veya sarf malzemelerinin yalnızca diğer birimlerde mevcut olduğu durumlar dışında standart olarak kabul edilecektir. Bu gibi durumlarda bunlar standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarına danışmak ve bunları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1748 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp